Členky z řad mažoretek SK Miletín se probojovaly z Mistrovství republiky až na Mistrovství Evropy.

20882526 1525017607546241 6714245376371241382 nPrvní výprava vyrazila 19.8. do Kadaně (ČR). Odtud si Markéta Šotková přivezla všechny 3 cenné kovy - zlato za svou improvizaci s hůlkou, stříbro za solo s pom-pomy a bronz za duo pom-pom společně s Natálií Trejbalovou. Velikým překvapením byla Daniela Mudruňková-Svatošová, která poprvé v této sezoně zkoušela náčiní flag (vlajka). Po druhém místě v Jaroměři na sobě zapracovala a dosáhla stupně nejvyššího - tedy prvního místa a titulu MISTRYNĚ EVROPY MCEU.

Druhá výprava vyrazila ve dnech 6.9.-11.9. do Slovinského městečka Laško na 19. Mistrovství Evropy mažoretek. Zástupkyně SK Miletín se zde neztratily - Anna Medlíková byla členkou mezinárodní poroty a Markéta Šotková vybojovala jednu bramborovou medaili a jednu zlatou a také titul MISTRYNĚ EVROPY v konkurenci soupeřek z celkem 9 evropských zemí. 21733613 284452138722864 945689842 o

21729794 284452548722823 28202900 o

Připomínáme, že stále probíhají nábory na nový školní rok - každé pondělí od 17,00 v sokolovně.

Ve dnech 9.6.-11.6.2017 se ve sportovním areálu v Jaroměři konala soutěž Mistrovství České republiky pořádané Českou mažoretkovou a twirlingovou federací. Děvčata se sem probojovala z kvalifikačních kol v Lounech a v Kadani a odvezla si i cenné kovy.

1. místo obdržely Markéta Šotková a Michaela Klamrtová za svoji show s rekvizitami.

2. místo získala Tereza Štveráková za solo pom-pom.
Titul II. vicemistryň si získalo duo Tereza Štveráková a Natálie Bangová s náčiním pom.
I. vicemistryně a stříbrnou medaili si odvezlo duo Markéta Šotková a Natálie Trejbalová s náčiním pom, zároveň také Markéta Šotková sama s náčiním baton vybojovala stříbro. Nové náčiní (flag-vlajku) vyzkoušela Daniela Mudruňková a hned s ní získala také titul vicemostra ČR.
Cenný titul MISTRYNĚ REPUBLIKY s náčiním pom v kategorii A-pokročilých si odváží opět Markéta Šotková. Tato choreografie od Bc. Anny Medlíkové získala také ocenění partnera soutěže.
Medailistky si vybojovaly postupy na Mistrovství Evropy - dle náčiní se bude konat v Kadani (ČR) a v Lašku (Slovinsko) na konci letních prázdnin.

Dalšími účastníky mistrovství České republiky byly Anna Cermanová, Anna Dubenecká, Antonie a Emílie Draštíkovi, Barbora Nováková, Lucie Vinšálková, Amálie Anna Baliharová, Marie Petříková a Aneta Machková.

Oficiální fotografie vyjdou zhruba v průběhu 14 dnů (odkaz doplníme).

mažoretky hořiceV neděli 2. 4. 2017 probíhala v Hořické hale gymnázia kvalifikace Mistrovství České republiky mažoretkového sportu.

Pro Miletínské Hvězdičky to byla první soutěž a hned na ní sbíraly cenné kovy!!! Pod vedením trenérek Lucie Laušmanové a Bc. Anny Medlíkové si získaly tato ocenění.

1. místo a zlatou medaili si odvezla děvčata:

Sólo Markéta Šotková s náčiním POM

Miniformace ve složení Anna Cermanová, Anna Dubenecká, Antonie a Emílie Draštíkovi a Barbora Nováková s náčiním BATON (hůlka)

Stříbrná medaile, titul vicemistryně kola a zároveň také největší překvapení dne náleží:

Natálii Bangové s náčiním BATON

3.místo si odvezlo:

Trio Amálie Anna Baliharová, Marie Petříková a Lucie Vinšálková, náčiní BATON

Bramborová medaile patří duu Natálie Bangová a Tereza Štveráková s náčiním POM a krásné 7. místo si vybojovala Aneta Machková s náčiním BATON.

Držte nám palce i nadále protože hned v sobotu 8. 4. 2017 nás čeká další soutěž ve Dvoře Králové nad Labem.