O posledním víkendu v srpnu se někteří členové našeho oddílu stolního tenisu zúčastnili zájezdu do partnerského německého města Groβstöbnitz. Vyráželo se v pátek dopoledne od sokolovny společně s členy fotbalové staré gardy, mladých hasičů a přátel SK. Po příjezdu na místo proběhlo ubytování ve dvou velkých stanech na hřišti – tradiční ubytování na lehátkách v tělocvičně se nekonalo z důvodu vyměněné podlahy. Následně v místní restauraci proběhlo přivítání a seznámení s programem společného víkendu a raut. V sobotu po snídani jsme se vydali do městečka Schmölln. Zde probíhala soutěž mladých hasičů a prohlídka města. Hlavním bodem byla prohlídka vystavené hasičské techniky na parkovišti nedaleko hasičské zbrojnice ku příležitosti 150ti let hasičského spolku. Po obědě jsme se přesunuli zpět do sportovního areálu v Groβstöbnitz, kde se naši členi zúčastnili volejbalového turnaje a fotbalového zápasu, kdy náš tým porazil domácí 5-2. Turnaj ve stolním tenise se bohužel z technických důvodů neuskutečnil. Po sportovním klání jsme společně poseděli u grilovaného masa a miletínského piva 😊. Děkuji členům oddílu – Vladimíru Kněžourkovi, Romanu Raisovi, Ivaně Vaníčkové a Lucii Lánské za účast a reprezentaci oddílu jak ve volejbale tak i střelci Romanovi ve fotbalovém klání 😊. Myslím, že jsme si víkend užili a těšíme se na příští rok , kdy přátelé z Groβstöbnitz dorazí k nám do Miletína v rámci oslav 900let města.