V týdnu od 6.8.-12.8.2023 se sportovci našeho oddílu zúčastnili herního kempu v Liberci. Z mládežníků se zúčastnili všichni – Barbora Nováková, Ivana Vaníčková, Lucie Lánská, Natálie Nosková, Jan Fof, Štěpán Novák a Adrian Vtípil. Jako hrající dozor vyrazil Marek Drahonínský a Ladislav Fof. Celý kemp proběhl v prostorech Střední odborné školy v Liberci. Byli jsme rozděleni do tří tréninkových skupin po 22lidech a denně na nás čekala porce čtyř tréninkových hodin (dvě dopoledne a dvě po obědě).  Každý z nás k celému kempu přistoupil zodpovědně a zúčastnil se poctivě všech tréninkových jednotek pod vedením dvou aktivních hráčů stolního tenisu – Anny Stránské (hráčky ligového týmu Havlíčkův Brod) a Petra Macely hrajícího ligu v Německu. Naučili jsme se různá herní cvičení, která přeneseme do našich tréninků v sokolovně. Středeční večer od 20:30h do 22h jsme věnovali hře na tréninkovém robotu a po jejím ukončení  jsme se rozhodli pořídit tréninkového robota i k nám do oddílu. Na závěr kempu byl turnaj mládežníků, v kterém obsadil Jenda Fof druhé místo a Štěpán Novák se umístil na třetím místě. Oběma k úspěchu gratulujeme. V rámci kempu došlo i na turnaj v pétanque, v ruských kuželkách, Ironmanu (kliky, sedy-lehy, shyby a výdrž v planku) a společné středeční grilování. Po tréninkových jednotkách jsme absolvovali stmelování kolektivu – návštěva plaveckého bazénu v Jablonci nad Nisou, bobové dráhy v Janově nad Nisou, výšlap na Ještěd a návštěva ZOO Liberec. Získali jsme i nové přátelské kontakty – např. s trenérem mládeže z Nelahozevsi, s kterým již domlouváme přátelské utkání našich týmů a dále s hráčem Velká Dobrá (u Kladna) panem Zdeňkem, neskutečně aktivní 88letý hráč, který je i členem lyžařského klubu a pozval nás na jarní prázdniny s dětma na jejich chatu v Krkonoších.

Všem zúčastněným děkuji za účast a reprezentaci oddílu a SK Miletín na herním kempu a věřím, že získané zkušenosti naše mládežnické týmy posunou výše. Poděkování patří i vedení SK Miletín za podporu našeho oddílu.