V sobotu 4.11.2023 jsme vyrazili na první letošní turnaj přeboru žactva U15 do Hořic. Naše barvy hájili – Jan Fof, Barča Nováková a Lucie Lánská. Soupeřem nám byly týmy Hořic, Lázní bělohrad a Kopidlna. V loňské sezoně jsme nevyhráli žádný zápas a bohužel jsme neuhráli ani jeden vítězný set. Po poctivých trénincích a letním herním kempu jsme věřili, že tuto nepěknou bilanci zlomíme. A stalo se tak hned v prvním zápase, kdy Jenda Fof vyhrál první set, ale bohužel celý zápas prohrál v poměru 1:3. S domácím týmem Hořic jsme tedy prohráli naším „tradičním“ výsledkem 7:0 ovšem se získaným setem😊. V tomto utkání se ukázalo, že musíme začít více trénovat čopovanou hru, kterou praktikovali hráči soupeře a naši hráči bohužel nenašli recept jak se s tím vyrovnat. Druhý zápas s Bělohradem opět posunul náš cíl dál, neboť Barča získala i první bod pro nás výhrou 3:0. Bohužel nikdo jiný již nenavázal na její výkon, i když Lucka prohrála ve třech setech vždy těsně o dva míčky, a prohráli jsme celkově 6:1. K poslednímu zápasu jsme nastoupili proti týmu z Kopidlna, který také své dva zápasy prohrál. V prvních dvouhrách Lucka a Jenda zvítězili a připsali si první vítězství v soutěži. Bohužel dobře rozehranou čtyřhru prohráli a do závěrečných tří dvouher jsme šli za skvělého stavu 2:2 a tajně snili o vítězné premiéře. Ještě si na vítězství budeme muset počkat neb vyhrála jen Barča, i když Lucka prohrála opět až v dramatických koncovkách setů, a s týmem Kopidlna jsme prohráli 4:3. Další turnaj přeboru se uskuteční 25.11. u nás v Miletíně, kde bychom rádi získali i první vítězství v zápase.