V pátek 1.12. jsme se v Hradci Králové zúčastnili skoro dvouhodinové tréninkové jednotky pod vedením trenérky Olesie Stakhové ze Sokola Hradec Králové, Petra Vojtěcha z Tesly Pardubice a hráčky TJ Sokol HK Anežky Trunečkové.  Akce se uskutečnila díky projektu “Hledáme nové ligové hráče” jejíž cílem je dlouhodobé zkvalitnění tréninkového procesu v oddílech. Náklady na činnost trenérů a hernu v programu hradí krajský svaz. Za náš oddíl vyrazili Barbora Nováková, Lucie lánská, Jan Fof, Věra Přibylová, Natálie Nosková a Adrian Vtípil. Nehrající dozor Ladislav Fof , Marek Drahonínský a Eva Baranová, kterou jsem požádal o odbornou konzultaci a o další spolupráci. Naučili jsme se opět nějaké nové tréninkové kombinace, na závěr tréninku zasoutěžili i s hráči TJ Sokol HK v dovednostních disciplínách. Trenéři naše mládežníky pochválili za přístup, chování i hru a bylo nám nabídnuto zopakovat lekci po skončení mistrovských soutěží. Z našeho týmu mám jen kladné odezvy.