V pátek 12.1.2024 se v Jičíně konaly regionální přebory žactva kategorie U11. Náš oddíl reprezentovali Štěpán Novák, Michael Dobias, Adrian Vtípil a Matyáš Poláček. Celkem se zúčastnilo 15 hráčů z Radimi, Miletína, Butovse, Lázní Bělohrad, Staré Paky a Rovenska pod Troskami. Hráči byli rozlosováni do skupin, kde se utkal každý s každým a dva nejlepší postoupili do vyřazovacího pavouka o 1.-8.místo a poražení o 9.-15.místo. Z našich hráčů postoupili ze skupiny Štěpán, Michael a Matyáš. Adrian bohužel vyrovnaný poslední zápas o postup těsně prohrál a obsadil deváté místo. V postupovém pavouku své zápasy zvládli Štěpán i Michael a postoupili o boje o medaile a Matyáš obsadil celkové pěkné 8.místo. Je třeba zmínit, že Michael s Matyášem začali s tréninkem stolního tenisu až v půlce září. Semifinálový zápas zvládl vítězně Štěpán a postoupil do finále, kde podlehl favoritovi z Lázní Bělohrad a obsadil vynikající 2.místo. Po prohře v semifinále s pozdějším vítězem Jirkou Filjačem obsadil Michael dělené skvělé 3.místo. Po ukončení dvouher se uskutečnil turnaj ve čtyřhrách. Přihlásilo se celkem 8párů. Naši borci obsadili skvělé 2.místo (Štěpán a Michael) a 3.místo (Matyáš a Adrian). Děkuji klukům za účast, výkony a reprezentaci našeho oddílu.